Patalpų įrengimo paslaugos

APIE PASLAUGĄ

Patalpų įrengimo paslaugos

UAB GREIVASTA siūlo patalpų įrengimo paslaugas, kurios apima įvairių tipų patalpų, įskaitant ofisus, parduotuves, viešbučius arba privačius būstus, kompleksinį įrengimą. Mūsų komanda dirba siekdama sukurti jums funkcionalų, jaukų ir estetiškai pritaikytą aplinką, atitinkančią jūsų poreikius ir lūkesčius.

APIE KITAS DETALES

Procesas

1. Konsultacija ir planavimas:

Pradžioje aptariame jūsų poreikius, pageidavimus ir biudžetą, kad galėtume sukurti individualų ir tinkamiausią planą jūsų patalpų įrengimui. Kartu su klientu išsiaiškiname stilių, spalvų paletę, funkcionalumo reikalavimus ir kitas svarbias detales.

2. Dizaino koncepcija:

Remiantis konsultacijos rezultatais, mūsų dizainerių komanda sukūrės išsamų dizaino koncepcijos projektą, atspindintį jūsų norus ir poreikius. Projekte atsižvelgiama į patalpų paskirtį, kliento poreikius, ergonomiką, saugumą ir dizaino tendencijas.

3. Įrengimo darbai:

Po dizaino patvirtinimo pradedame įrengimo darbus. Mūsų patyrę specialistai rūpinasi visais įrengimo etapais, įskaitant sienų ir grindų apdailą, apšvietimo ir elektros įrengimą, baldų montavimą, interjero detalėms, kaip paveikslams ar dekoratyvinėms medžiagoms, pritaikymą.

4. Kokybės kontrolė ir pabaigos darbai:

Viso įrengimo proceso metu stebime kokybę ir atliekame reikiamus patikrinimus, siekdami užtikrinti aukščiausią darbų kokybę ir kliento pasitenkinimą. Baigę įrengimo darbus, atliekame galutinius patikrinimus ir pabaigos darbus, įskaitant valymą ir smulkius trūkumų taisymus, kad patalpos būtų paruoštos naudojimui.

0
Metų patirtis
0 +
Kvailifikuotų darbuotojų
0
Šiuo metu vykdomi projektai

Pamatykite atliktus darbus iš arčiau

KAIP SU MUMIS SUSISIEKTI?

KONTAKTAI

SUSISIEKIMO FORMA

ARBA UŽPILDYKITE SUSISIEKIMO FORMĄ