Nestandartinių baldų gamyba ir surinkimas

APIE PASLAUGĄ

Nestandartinių baldų gamyba ir surinkimas

UAB GREIVASTA siūlo nestandartinių baldų gamybos ir surinkimo paslaugas, skirtas klientams, kurie ieško unikalių, pritaikytų jų individualiems poreikiams baldų. Mūsų komanda dirba glaudžiai su klientais, kad suprastų jų viziją ir poreikius, siekdami sukurti funkcionalius, stilingus ir aukštos kokybės baldus, atitinkančius jų lūkesčius.

APIE KITAS DETALES

Procesas

1. Konsultacija ir dizaino koncepcija:

Pradžioje aptariame kliento poreikius, norimus funkcionalumą, stilių ir biudžetą. Remiantis šia informacija, mūsų dizainerių komanda kuria unikalų dizaino koncepcijos projektą, atspindintį kliento norus ir poreikius.

2. Medžiagų pasirinkimas ir gamyba:

Kartu su klientu parenkame tinkamas medžiagas, spalvas ir tekstūras. Mūsų patyrę meistrai pradeda gamybos procesą, kurdami baldus naudodami aukštos kokybės medžiagas ir pažangią technologiją.

3. Surinkimas ir apdaila:

Po baldų gamybos etapo mes atliekame jų surinkimą ir atliekame galutinę apdailą. Kiekvienas baldas yra kruopščiai patikrinamas, kad būtų užtikrintas aukštas kokybės lygis ir kliento pasitenkinimas.

4. Pristatymas ir įrengimas:

Baigę baldų gamybą ir surinkimą, mes užtikriname jų saugų pristatymą į kliento nurodytą vietą. Mūsų komanda taip pat gali užtikrinti baldų įrengimą pagal kliento pageidavimus.

0
Metų patirtis
0 +
Kvailifikuotų darbuotojų
0
Šiuo metu vykdomi projektai

Pamatykite atliktus darbus iš arčiau

KAIP SU MUMIS SUSISIEKTI?

KONTAKTAI

SUSISIEKIMO FORMA

ARBA UŽPILDYKITE SUSISIEKIMO FORMĄ