Kiti statybos darbai

APIE PASLAUGĄ

Kiti statybos darbai

UAB GREIVASTA ne tik siūlo įprastines statybos paslaugas, bet ir įvairias specializuotas paslaugas, kurios gali padėti klientams realizuoti įvairius projektus. Peržiūrėkite kitas teikiamas paslaugas žemiau

Keletas kitų paslaugų

1. Šildymo sistemos įrengimas

Mūsų komanda gali įrengti įvairias šildymo sistemas, pradedant tradicinėmis radiatorinėmis sistemomis ir baigiant šiuolaikinėmis šilumos siurbliais. Mes atsižvelgiame į pastato dydį, kliento poreikius ir energetinį efektyvumą, siekdami sukurti patogią ir ekologišką šildymo sistemą.

2. Fasadų renovacija

Suteikiame profesionalias fasadų renovacijos paslaugas, kurios apima senų, pažeistų arba netinkamai įrengtų fasadų atnaujinimą. Tai gali būti tiek kosmetinis atnaujinimas, tiek ir išsamus fasado remontas, skirtas pagerinti pastato izoliaciją ir estetinį išvaizdą.

3. Vandens tiekimo ir nuotekų sistemos įrengimas

Mes specializuojamės vandens tiekimo ir nuotekų sistemų įrengime. Tai apima naujų sistemų kūrimą, esamų sistemų atnaujinimą arba problemų sprendimą su esamomis sistemomis. Mūsų tikslas - užtikrinti efektyvų vandens tiekimą ir nuotekų valymą, atitinkant visus higienos ir aplinkosaugos standartus.

4. Langų ir durų montavimas

Mūsų komanda gali atlikti langų ir durų montavimo darbus. Mes siūlome įvairių tipų langus ir duris, pritaikytas kliento poreikiams ir projektui. Mes užtikriname ne tik kokybišką montavimą, bet ir tinkamą sandarumą ir izoliaciją, siekdami padidinti pastato energinį efektyvumą.

Ir daugelis kitų...

0
Metų patirtis
0 +
Kvailifikuotų darbuotojų
0
Šiuo metu vykdomi projektai

Pamatykite atliktus darbus iš arčiau

KAIP SU MUMIS SUSISIEKTI?

KONTAKTAI

SUSISIEKIMO FORMA

ARBA UŽPILDYKITE SUSISIEKIMO FORMĄ